Sizden Gelenler

Anasayfa Sizden Gelenler

5 yıllık görme bozukluğu için çaresiz beklerken umut oldu. Çok kaliteli kişiliği bilgi donanımı mükemmel. Allah ne muradı varsa versin. Tedavi umuduyla hayata devam. Teşekkürler sevgiler saygılar.

DoktorTakvimi Yorumu

Kon ve rod distrofisi göz hastalığı.11 yaşındaki oğlumun gözü ve ışığı oldu, çok kıymetli Ayşe Öner hocam. 28.01.2021 tarihinde her iki göze kök hücre nakli yapıldıktan bir gün sonra gözlerini açar açmaz görme derecesinin yapılan muayene sonucu daha iyiye gittiğini mutluluk göz yaşlarıyla tanıklık ettik. Hemen hastanenin camından dışarıda biraz uzaktaki şeyleri dahi ve yazıları görmesi bizi çok ama çok mutlu ve umutlu kıldı. Şükürler olsun ki Benim oğlum daha iyi görüyordu artık. Bu mutluluğu bize tattıran oğlumun üzerinde çok fazla emeği olan mütevazı, güler yüzlü, gönlü yüce, umut ışığı Prof. Dr. Ayşe Öner Hocama minnettarız. Allah ondan razı olsun.

DoktorTakvimi Yorumu

Minik kızımız Gizay kök hücre nakli oldu. Ayşe hocam emeğinize sağlık. Siz çok iyi bir insan ve hekimsiniz. 2.nakil için sabırsızlıkla bekliyoruz.

DoktorTakvimi Yorumu

03.03.2020 tarihinde Prof. Dr. Ayşe Öner 10 yaşındaki kızıma kök hücre nakli ameliyatı yaptı. Ameliyatın iyi geçmesinin yanı sıra yakınlığı, kibarlığı, mesleki hakimiyeti 10 numara olan bir hekim. Kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun kendisinden...

DoktorTakvimi Yorumu

İnternetten ulaştım hocama. İlgisi alakası çok güzeldi. çocuğumun gözüne kardeşi oyuncak atması sonucu yırtılma oldu ve kölük oluştu. travmatik kataraktan dolayı gittim Hocama. Katarakt ameliyatı yapıldı ve çocuğum şuanda gayet iyi, sağlıklı bir şekilde görebiliyor. Gözündeki hasar tamamen sona erdi. Hocama çok teşekkür ediyorum. ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Diyabet hastasıyım ve gözümde kanama meydana gelmişti. Tavsiye üzerine gittim hocama. İlgisinden çok memnun kaldım. Göz arkasındaki damarlarda kanama meydana geldiği için tedavi uygulandı. İlaç tedavisi ve lazer uygulamasıyla sağlığıma kavuştum. Tedavi sürecim devam ediyor. Önceden araba kullanamıyordum şu an da kullanabiliyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten. Çok teşekkür ediyorum ve minnettarım kendisine.

DoktorTakvimi Yorumu

Sağ gözümde Sarı nokta olmasından dolayı Üniversite Hastanesine gidiyordum Hocama. Daha sonra Maya hastanesine geldim. Tepeden bakan profesör gibi değil de yakını gibi davranıyor hastalarına. Halka hizmet eden bir doktor. Bizzat bir olaya şahit oldum. Kapıya çıkarak hasta çağırdığını gördüm Hocamın. Hiçbir profesör masasından kalkarak hasta çağırmaz çünkü. Çok alçakgönüllü bir doktor. Sarı noktada ilerleme olması önlendi ve sol gözümde de katarakt oldum. Gayet iyiyim. Sağlığıma kavuştum sayesinde. Gözünde sıkıntısı olan herkese tavsiye ediyorum.

DoktorTakvimi Yorumu

Hocamdan çok memnun kaldım. Daha önce sıkıntımdan dolayı birçok doktora gittim. Şeker hastalığımdan dolayı gözlerimde kör olma tehlikesi olduğunu söyledi. Tavsiye üzerine Ayşe hocama gittim. Şekerden dolayı katarakt, göz duvarlarında çöküş, gözüme et gelmesi vardı. Gözlerime mercek takıldı, uygun gözlük verdi hocam. Ilaç tedavisiyle sağlıklı gözlerime kavuştum. Önce Allah sonra Hocama çok güveniyorum. Çok teşekkür ediyorum çok değerli bir Hoca. İlgisi ve bilgisiyle. Kendisinin sayesinde gözlerime kavuştum. Daha önce gittiğim doktorların yapamadığını Ayşe Hocam yaptı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Gözünde sorun olan insanların başının tacı olsun. Mükemmel bir Hoca.

DoktorTakvimi Yorumu

Tavsiye üzerine gittim. Göz damarlarımda kanama vardı şekerden dolayı. Görme kaybı vardı. Hastaneye gittiğimde Ayşe hocama yönlendirildim. Operasyon geçirdim. Gözlerimi Silikon taktı 4 ay bu şekilde kaldım. Ve şu an tedavim bitti. Şu an artık net olarak görüyorum. Çok zor süreçten geçtim benim yanımdaydı. Ayşe hocama çok teşekkür ederim.

DoktorTakvimi Yorumu

Doktor aracılığı ile gittim. Birdenbire sağ gözümde körlük başladı. Bu şikâyette gittim. Zaten şeker hastasıyım sorunlarım oluyordu. İlk gittiğimde çok yakın davrandı bana güven verdi. Ameliyat oldum. Retina bozukluğu katarak ve göz kanaması vardı. Doktorumun tedavisi sonucunda şikayetlerim azaldı. Âmâ halen tedavim devam ediyor. Hocama gidiyorum. Kendisinden çok memnun Allah ondan razı olsun. Bu yazdıklarım az bile hocama Allah onları başımızdan eksik etmesin.

DoktorTakvimi Yorumu

Tavsiye üzerine gittiniz. Gözümde katarak var dendi. Hastaneye gittim. Ayşe hanımı ilk yaklaşımı çok samimi ve güven vericiydi. Ben 66 yaşındayım sanki kızım gibiydi. Ameliyat oldum ilk sağ gözümden 1 ay sonrada sol gözümden ameliyat oldum. Şu an hiç şikâyetim yok çok rahatım. Herkese tavsiye ederim. Kendine hep dua ediyorum her işi rast gitsin.

DoktorTakvimi Yorumu